Jak czyścić plamy z sofy za pomocą odkurzacza piorącego Karcher Puzzi.

To prawie nieuniknione, że będziesz mieć plam na sofie. Używasz sofy do tego, do czego ma być używana, i nie owijasz jej plastikową osłoną podczas korzystania z niej. Jeśli posiadasz odkurzacz piorący Karcher Puzzi, nigdy nie będziesz musiał czuć, że atak lęku uderzy w Ciebie, gdy zobaczysz plamę na sofie z tkaniny. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Rzeszów.

Odkurzacze piorące Karcher Puzzi to idealne urządzenia do czyszczenia wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych.

Czyszczenie plam z sof za pomocą środka do prania ekstrakcyjnego oraz przy użyciu odkurzacza piorącego Karcher Puzzi sprawia, że ​​jest to proste zadanie, które może wykonać każdy sam w swoim domu.

 Najpierw musisz odkurzyć cały luźny brud z powierzchni sofy.

Następnie napełnij zbiornik wodą i środkiem do prania dywanów zgodnie z zalecaną dawką. W zależności od stopnia zabrudzenia dodaj 100-200 ml środka do czyszczenia dywanów i napełnij ciepłą wodą (50 ° C dla najlepszego efektu czyszczenia) na 1 wiaderko 10l.

Następnie równomiernie spryskać poplamioną powierzchnię wodą i środkiem czyszczącym.

Następnie umieść dyszę na powierzchni tapicerki i powoli odkurzaj brudną wodę podając jednocześnie mieszankę czyszczącą na powierzchnię.

Powtarzaj ten proces, aż plamy całkowicie znikną. Jeśli chcesz, możesz ponownie wyczyścić obszar czystą wodą, sprawdzając wcześniej zalecaną temperaturę dla tkaniny.

Pozostaw sofę do wyschnięcia na kilka godzin lub na noc.

Następnie ponownie odkurz powierzchnię, gdy będzie całkowicie sucha.